Odstranění strií, jizev a vrásek

  • mezoterapie - cenově dostupná alternativa ošetření laserem
  • bezbolestná terapie
  • bez risku poškození pokožky
  • k použití na vyhlazení vrásek, jizvy, strie, celulitidu a další...
  • Pro ženy


    bližší informace určené ženám
  • Pro muže


    bližší informace určené mužům
Vánoční balíčky
akce

Pro zobrazení flash animace si stáhněte příslušný plugin pro váš prohlížeč.

Doporučujeme

www.hustevlasy.cz

Zajímavosti

Vyhlazení vrásek - Vrásky v pokožce jsou způsobeny opakovanými výrazy obličeje (mimické vrásky), stárnutím, poškozením sluncem, kouřením, špatnou hydratací, a různými jinými faktory. Existuje mnoho přípravků, které pomáhají v boji s vráskami... Více →

Odstranění celulitidy - Celulitida je postižení podkožních tkání v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Obecně se při odstranění celulitidy doporučuje zlepšit svůj životní styl... Více →

Mezoterapie - Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Působení peercing-derma rolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu... Více →

Další zajímavosti →

Ptejte se na Skinroller

Váš e-mail:
Předmět:
Text:

Zajímavosti - Výživa a Anti Aging

Výživa

V dnešní době, lidé žijí mnohem déle než tomu tak bývalo v minulosti, což je samozřejmě skvělá zpráva pro nás pro všechny. Pokrok lidstva ve vědě a medicíně nám prodloužili průměrnou délku života na 89 let.

Delší životnost je fantastická pro všechny z nás, ale jak se dostáváme do staršího věku, začíná se objevovat řada s věkem souvisejících problémů. Dříve či později se u nás začnout objevovat problemy jako srdeční onemocnění, ztráta paměti, a vrásky, abychom jmenovali jen několik. To je způsobeno zejména volými radikály.

Volné radikály jsou škodlivé molekuly kyslíku, které poškozujít buňky těla, což vede k problémům, jako ty výše uvedené. A nejlepším způsobem, jak bojovat proti těmto volných radikálů je dodávat tělu vitamin C. Ten pomáhá předcházet vráskám, chrání naše cévy, a snižuje šance na mrtvici nebo srdeční onemocnění.

Existuje poměrně málo potravin, které pomáhají v boji proti stárnutí, jako jsou špenát, který je plný karotenoidů, jež pomáhají chránit naše oči před makulární degenerací, která je hlavní příčinou slepoty seniorů.

Grapefruit, ve kterém je obsažen glutathion, který pomáhá snižovat krevní tlak a cholesterol. Rajčata a meloun obojí obsahují lykopen, což je silný antioxidant. Ve skutečnosti, tyto dva jsou tak silné, že mohou hrát velkou roli v boji proti rakovině.

S přibývajícím věkem, je normální, že naše schopnost vstřebávat nutriční hodnoty se snižuje, takže naše tělo přijímá méně živin než dříve. Nehledě na to, že spousta z nás prostě nejí to, co bychom měli, pokud jde o věci, jako je ovoce, zelenina, luštěniny a celozrnné obiloviny, a to z čeho je složen jídelníček většiny lidí, je obvykle nepříliš zdravá strava. Pokud chcete přijímat správné množství živin ve své každodenní stravě, měli byste do ní zařadit následující:

Doplněk stravy

- Beta-karoten: obsažen v zelenině jako mrkev, žlutý squash, a jasně zbarvená zelenina. Je to antioxidant, který pomáhá předcházet vráskám, suché kůži, šedému zákalu, onemocnění srdce a dokonce i rakovině. V jedné sladké bramboře je obsaženo přibližně 12mg.

- Vitamin E: obsažen v plodech jako ořechy, pšeničné klíčky, a jedlé oleje. Riziko srdečních onemocnění může být sníženo až na polovinu příjmem dostatečného množství vitaminu E. A ten je obsažen napřáklad pouze ve 4 lžičkách slunečnicových semen na den!

- Zinek a vápník: obsažen v mléčných potravinách, listové zelenině. Jsou to dva nejdůležitější minerály ve vaší stravě, velmi důležité pro prevenci osteoporózy. Zinek je též obsažen v mase a korýších, a pomáhá udržovat váš imunitní systém silný.

- Vitamíny B: obsaženz v listové zelenině, bramborách, banánech, mase a luštěninách. Pomáhají především udržovat hladinu energie a udržují mozek a nervovou soustavu v dobré funkčnosti.

Samozřejmě, to vše přispívá k boji proti procesu stárnutí vnitřně, ale vnější vlivy starnutí se nám též nevyhnou. A pro tyto účely již máme také pomoc. Stejně jako obvyklé metody, kterými jsou krémy, pleťové vody, a drahé operace, jež jsou dnes již tradiční v boji proti stárnutí, je tu další novodobý způsob jež Vám napomůže tento boj vyhrát s lepším výsledky. Dermatologický mikro-peercing jako SkinRoller, který využívá léčivé schopnosti Vašeho těla napomůže s minimální námahou dosáhnout překvapivých výsledků za zlomek ceny než jiné dostupné metody.

Nesprávná péče

Správná péče

Objednat skinroller