Odstranění strií, jizev a vrásek

 • mezoterapie - cenově dostupná alternativa ošetření laserem
 • bezbolestná terapie
 • bez risku poškození pokožky
 • k použití na vyhlazení vrásek, jizvy, strie, celulitidu a další...
 • Pro ženy


  bližší informace určené ženám
 • Pro muže


  bližší informace určené mužům
Vánoční balíčky
akce

Pro zobrazení flash animace si stáhněte příslušný plugin pro váš prohlížeč.

Doporučujeme

www.hustevlasy.cz

Zajímavosti

Vyhlazení vrásek - Vrásky v pokožce jsou způsobeny opakovanými výrazy obličeje (mimické vrásky), stárnutím, poškozením sluncem, kouřením, špatnou hydratací, a různými jinými faktory. Existuje mnoho přípravků, které pomáhají v boji s vráskami... Více →

Odstranění celulitidy - Celulitida je postižení podkožních tkání v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Obecně se při odstranění celulitidy doporučuje zlepšit svůj životní styl... Více →

Mezoterapie - Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Působení peercing-derma rolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu... Více →

Další zajímavosti →

Ptejte se na Skinroller

Váš e-mail:
Předmět:
Text:

Zajímavosti - léčba vrásek - tvorba a odstraňování

Chemický peeling 7 dní poté Chemický peeling 7 dní poté

Pro mnoho lidí jsou vrásky součástí každodenního života. Ale pokud hledáte cestu, jak vráskám předejích či se jich zbavit, je důležité pochopit, jak se tvoří - a k tomu je třeba vědět, z čeho je naše kůže složená. Kůže se skládá z mnoha vrstev , lze je však lze obecně rozdělit do tří hlavních částí:

 • Vnější viditelná vrstva, tzv. epidermis - ta obsahuje kožní buňky, pigment, a bílkoviny.
 • Střední vrstva, tzv. dermis - ta obsahuje krevní cévy, nervy, vlasové folikuly, a olejové žlázy
 • Nejvnitřnější vrstva, tzv. podkožní vrstva - Tato vrstva obsahuje potní žlázy, některé vlasové folikuly, krevní cévy, a tuk.

Každá vrstva kůže obsahuje pojivové tkáně s kolagennovými vlákny jež poskytují podporu a elastinových vláken a zajišťují pružnost a pevnost.

Tvorba vrásek

Mladší pleť má sklon vrásky nevztvářet,jelikož odvádí výbornou práci v protahování a držení vlhkosti. Elastin v udržuje dobrý vyhled a pocit maldé pleti, společně s kolagenovými bílkovinami ve vrstvě dermis, které také napomáhají v prevenci vrásek.

Nicméně, v průběhu času, dermis ztrácí množství svého kolagenu a elastinu, takže kůže se stává tenčí a má problem dodávat dostatek vlhkost do vrstvy epidermis. K tomu všemu ještě tuk v podkoží, který dává kůži plný vzhled také začíná mizet. Celkově to má vliv na vrstvu epidermis která začne ochabovat a začínají se vytvářet vrásky.

Tyto změny pojivové tkáně, které snižují pevnost a pružnost, se nazývají elastóza a je obzvláště výrazný v oblastech, jež byli vzstaveny slunečnímu záření a též u kuřáků.

Mikro dermabraze Mikro dermabraze

Vrásky a stárnutí

Není žádný specifický věk,kdy by se vrásky ,náhle začaly objevovat. I mladým lidem ve věku 20 – 30 let, se začínají objevovat vrásky, zejména kolem očí , vznikající především přivíraním očí před jasným světlem nebo trávením příliš mnoha času na slunci.

Někteří štastlivci se mohou dostat až k věku kolem 50 – 60 let, než se jim začnou tvořit první linie vrásek. Je to obvykle tím, že se dobře starali a starají o svoji pokožku, ačkoli to je také do značné míry závislé na genech. Nicméně vrásky nás čekají všechny dříve ři později jako přirozená součást procesu stárnutí.

Léčba vrásek a Anti- Aging

Anti-wrinkle cream Anti-wrinkle cream

Existují způsoby, které zpomalí, a dokonce zvrátít tento proces stárnutí tím, využívají toho, jak se naše kůže se chová za určitých podmínek. Naše kůže je navržena tak, aby se dokázala léčit sama přirozeně a náš SkinRoller je navržen tak, aby využil této skutečnosti - uměle stimulovat přirozenou schopnost pokožky vytvářet její stavební bloky, pevnější kůži. SkinRoller pomáhá zlepšit tvorbu kolagenu tím, že vytvoří bezbolestné trauma ve dvou horních vrstvách kůže otevřením pórů. To stimuluje zvýšení průtoku krve a živin, a zvýšení množství kolagenu v kůži, jež redukuje výskyt vrásek a jemných linek - to vše aniž by došlo k nějakému skutečnému poškození, tak jak tomu u ošetření laserem, chemickým peelingem nebo micro dermabrazí.

Druhým hlavním přínosem je, že dočasným otevřením pórů v horní vrstvě pokožky (asi hodinu), krémy a oleje mohou být absorbovány do pokožky daleko účinněji. Jejich účinnost je tak zvýšena až 40 krát. Kůže je koneckonců vaše přirozená bariéra k vnějšímu světu a upravena k tomu udržet vnější látky od proniknutí do těla.

Objednat skinroller