Odstranění strií, jizev a vrásek

  • mezoterapie - cenově dostupná alternativa ošetření laserem
  • bezbolestná terapie
  • bez risku poškození pokožky
  • k použití na vyhlazení vrásek, jizvy, strie, celulitidu a další...
  • Pro ženy


    bližší informace určené ženám
  • Pro muže


    bližší informace určené mužům
Vánoční balíčky
akce

Pro zobrazení flash animace si stáhněte příslušný plugin pro váš prohlížeč.

Doporučujeme

www.hustevlasy.cz

Zajímavosti

Vyhlazení vrásek - Vrásky v pokožce jsou způsobeny opakovanými výrazy obličeje (mimické vrásky), stárnutím, poškozením sluncem, kouřením, špatnou hydratací, a různými jinými faktory. Existuje mnoho přípravků, které pomáhají v boji s vráskami... Více →

Odstranění celulitidy - Celulitida je postižení podkožních tkání v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Obecně se při odstranění celulitidy doporučuje zlepšit svůj životní styl... Více →

Mezoterapie - Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Působení peercing-derma rolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu... Více →

Další zajímavosti →

Ptejte se na Skinroller

Váš e-mail:
Předmět:
Text:

Zajímavosti - Kouření - hlavní příčina vrásek

Kuřák vs nekuřák Kuřák vs nekuřák

Kouření je zdraví škodlivé – To není pro nikoho žádné překvapení! Je hlavní příčinou rakoviny, rozedmu plic, stejně jako celé řady dalších problémů souvisejících se zdravím. Zapáchá, stojí stále více peněz a rychle se stává sociálním tabu. Co si už méně lidé uvědomují je, že kouření je také hlavním činitelem, pokud jde o stárnutí kůže. Vrásky a povislá kůže jsou výsledkem řádění cigaretového kouře. Ještě horší je, že ani nemusíme být sami kuřáci, aby jste byli ovlivněni. Být v zakouřeném prostředí má negativní vliv na naši pokožku. (Další důvod pro zákaz kouření!)

Jak kouření škodí kůži?

Cigaretový kouř, stejně jako další znečišťující látky v ovzduší, páchají škody na naší kůži svojí přítomností volných radikálů. Škody způsobené těmito volnými radikály jsou přítomny v celém našem těle. Kůže, jako naše vnější ochranná vrstva, vykazuje tyto škody nejvíce prominentně: zejména v obličeji.

Takže, co je volný radikál a jak podporuje tvorbu vrásek na kůži? Jednoduše řečeno, volný radikál je molekula s nerovnováhou elektronů. Tyto nevyvážené molekuly reagují s buňkami v těle ve snaze"ukrást" elektrony, což vede k poškození buňky těla.

Podle Dr. Nicholas Perricone, dermatologa a autora Perriconův lékařský předpis (HarperCollins), následky kouření, pokud jde o stárnutí, jsou významné. Při jediném vdechnutí cigaretového dýmu, více než bilion volných radikálů je vyprodukováno v našich plicích, jež pak vyvolají zánětlivou reakci, která cirkuluje po celém těle.

Postupem času, se tato poškození rozšíří do kolagenu v kůži. Kolagen je bílkovina, která slouží jako stavební kámen našeho těla. Mimo jiné je zodpovědný za pružnost a vláčnost naší pokožky. Čím více kolagenu máme, tím hladší a pevnější naše kůže je a to znamená méně vrásek.

Tvář kuřáka Tvář kuřáka

"Kuřácká tvář" je skutečný lékařský termín!

V roce 1985 byl termín 'kuřácká tvář' přidán do lékařského slovníku. Charakteristika kuřácké tváře, která dodává lidem vzhled starší, než jsou, byl definován následovně:
Linky nebo vrásky na obličeji, zvláště vyniklé v pravém úhlu od horního a dolního rtu nebo koutků očí, hluboké vrásky na tvářích nebo četné mělké vrásky na tvářích a dolní čelisti.

Kouření, pokožka a vitamin C

Není to pouze vlivem těchto volných radikálů, čím je snížena tvorbu kolagenu. Kouření také vyčerpává tělesné zásoby vitamínu C. Lékařská studie kuřáků s podobnými návyky kouření prokázala trvale nižší hladinu Vitaminu C v krvi než v porovnání s nekuřáky. Vitamin C se podílí na syntéze kolagenu a je mocným anti-oxidantem sám o sobě.

Tvorba kolagenu se zpomaluje v průběhu času, bez ohledu na vliv kouře. Proto, čím starší jsme, tím je pravděpodobnější, že se nám objeví vrásky. Podpora tvorby kolagenu, je klíčem k oddálení tohoto přirozeného procesu, stejně jako řešení v případě kouření.

Mikrodermabraze, anti-oxidanty a vitamíny obsažené v různých krémech pomáhají v boji před vzniklými a vznikajícími vráskami podporou produkce kolagenu v kůži. Navíc, nové techniky, jako jsou mikro-peercing nabízejí zvýšenou podporu při vzniku nového kolagenu.

Řešení pro léčení a vyhlazovaní vrásek

Existuje celá řada invazivních a nákladných technik, které pomáhají znovu obnovení kůže, jako jsou chemické peelingy, lasery a mikrodermabraze, ale všechny tyto terapie představují trauma pro kůži a jsou poměrně finančně náročné.

Uplná péče o pleť / Produkt pro zdraví a krásu

SkinRoller je používán ke stimulaci produkce kolagenu v pokožce, aniž by jí poškodil, v pohodlí domova - to vše za cenu, která je přijatelná pro vaši peněženku! Navíc nabízí mnohonásobně krát zvýšené vstřebání vitamínových či proti-vráskových krémů do kůže.

Objednat skinroller